12 Şubat 2013 Salı

Örnek İl: KAYSERİ, Önder Başkan: İsmet ÖZBAKKAL

İsmet ÖZBAKKAL
Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı
1963 Kayseri Merkez Doğumlu. TED Kayseri Koleji Mezunu.Lisans Eğitimini EDUCON Firmasıyla Yapmış Olduğu Eğitimlerle Tamamladı.
Spor: Tekvandoya 1976 Yılında Başladı 1977 – 1978 Kayseri Şampiyonu Oldu 1980 Türkiye Baş Antrenörü Oldu. Almanlarla ARGE Çalışması Yaparak Kore’den Yakın Dövüş Uzmanlığı Diploması aldı; Almanya'dan Özel Kimliği Var
Siyaset: 1979 Yılında CGP (Cumhuriyetçi Güven) Partisinde Gençlik Kolları Başkanlığı; 1993 Yılında Doğru Yol Partisi (DYP) İl Gençlik Kolları Başkanlığını Yaptı. Genel İdare Kurulunda Görev Aldı. 1995 Yılında Doğru Yol Partisi Merkez İlçe Başkan Vekilliği ve İl Başkan Vekilliği Yaptı. 1997 Yılında DTP (Demokrat Türkiye) Partisi Kurucusu İl Başkan Yardımcılığı Yaptı. Partinin 1.Kongresinde Aday Oldu. 2012 Demokrat Parti (DP) Kayseri İl Başkanı Oldu.
Askerliği: TBMM Milli Saraylar Daire Başkanlığı Dolmabahçe Sarayında Yaptı
TED Kolejinde:Bando Majörlüğü, Okul Öğrenci Başkanlığı, Hentbol Kaleciliği Yaptı.
Onur Belgesi Aldı. 30 Yıl Sonra Kiraz Ödülünü Aldı. TED Dostlar Grubu Başkanı
Diğer Faaliyetleri: Gazete Köşe Yazarlığı Yaptı. Üniversite Öğrencilerine Hitabet, Diksiyon, Beden Dili Koordinatörlüğü Yaptı. Bir süre Esnaflık Yaptı
SSK (SGK) Emeklisi 3 Çocuk Babası. Müteahhitlik ve Gayri Menkul Sektöründe Yer Aldı Gençlik Yıllarında İzcilik Yaptı. İnternette: “İyi İnsan İyi Vatandaş Kurucusu” Türkiye Kayseri “İsmet Özbakkal” Sitesi Var. Toplu İnsan Organizasyonları Yaptı.
En Son İstanbul Crown Plazada İş Adamlarını Topladı
2009 Yılında Ankara’da “İnsani Değerler Derneği” Kurucusu Ve Yönetiminde Yer Aldı.
***
Bu Dünya kimseye kalmaz... 
Sevmeyen bir kalbin anlamı olmaz... 
Her insan kendine yakışanı yapar. 
Çünkü kalite asla tesadüf değildir. 
SEN EN İYİSİ OL... 
Dağ tepesinde bir çam olamazsan, 
Vadideki çalı ol... 
Fakat en iyi çalı sen ol... 
Sarayda bir misk çiçeği olamazsan, 
Göl kenarındaki saz ol. 
Fakat oradaki en canlı saz sen ol... Cadde olamazsan patika ol... 
Güneş olamazsan yıldız ol... 
Ama Sen her neysen onun en iyisi ol... 
Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz, müjdeleyiniz, nefret ettirmeyiniz…
***
DEMOKRAT PARTİ 
KAYSERİ İL BAŞKANI 
İSMET ÖZBAKKAL: 

KAYSERİ (İHA) - 
Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal, yaptığı açıklamasında, “İmralı görüşmeleriyle Apo’yu kurtarmak isteyenler hüsrana uğrayacak” dedi.
“Türkiye’nin geleceği için pozitif siyaset yapıyoruz. Hiç kimse Demokrat Partiyi görmemezliğe gelemez. Türkiye’de demokrasinin yerleşmesinde büyük mücadeleler vermiş bir partiyiz. Nasıl cemre toprağa düşerse biz de demokrat parti anlayışını milletimizin kalbine düşüreceğiz” diyen Özbakkal, “Yerine oturmuş bir demokrasiyle Milletin rahat bir yaşam süreceği ortadadır. Hukukun ve demokrasinin oturmaması ülkede gayri meşru şebekelerin oluşmasına sebep olur” diye konuştu.
Özbakkal, “Bir ülkenin başarısı hukukun ne kadar işlediği ile bellidir. Terör konusunda Türkiye sanki bir mücadele vermiş de kaybetmiş gibi bir psikoloji içinde böyle bir iklime sürükleniyor.
Ülkemizde kimlik sorunu yaratılarak, vatandaşlarımızın kafasını karıştırıyorlar. Toplumsal barışı siyasiler bozuyor. Asgari ücretin 774 TL olduğu, esnafın, sanayicinin, emeklinin sıkıntı içinde olduğunu görüyoruz.
Sadece oy kaygısıyla çıkarılan yasalar ve İmralı görüşmeleriyle Apo’yu kurtarmak isteyenler hüsrana uğrayacaklar.”
(07.02.2013 - 09:51)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder